Invertek Drives, jeden z wiodących światowych projektantów i producentów przemienników częstotliwości, po raz kolejny umocni swoją pozycję lidera w dziedzinie innowacji i produkcji napędów VFD na Hannover Messe 2018 jeszcze pod koniec tego miesiąca.

Oprócz wprowadzenia szeregu nowych produktów, Invertek zaprezentuje pełną gamę napędów VFD, które zapewniają energooszczędne sterowanie silnikami elektrycznymi w zastosowaniach  z  przenośnikami, wentylatorami, pompami, w automatyce przemysłowej, usługach budowlanych HVAC i aplikacjach windowych  stosowanymi na całym świecie.

"Hannover Messe to  ważna data w naszym corocznym kalendarzu. Wykorzystujemy to miejsce  do oficjalnego wprowadzania szeregu nowych produktów, które po raz kolejny dzięki swojej innowacyjności umiejscawiają nas w czołówce światowych producentów napędów "- powiedział Rhydian Welson, dyrektor ds. Sprzedaży i marketingu w firmie Invertek.

"Odwiedzający będą mogli zobaczyć nowe produkty z bliska i omówić swoje aplikacje z przeds

 tawicielami naszych zespołów ds. sprzedaży i innowacji".

Invertek będzie zlokalizowany w hali 4, stoisko K11.

Na stoisku uczestnicy będą mogli zobaczyć kompletną gamę produktów Optidrive, w tym napędy P2, E3 i Eco, zaprezentujemy przemiennik  P2 Solar Pump zasilany bezpośrednio z baterii słonecznych oraz ocz

 ywiście nasz przemiennik dedykowany do wind osobowych  Optidrive Elevator.

Będzie można również zobaczyć narzędzia komunikacyjne, darmowe oprogramowanie do uruchamiania, konserwacji i monitorowania przemienników. Serdecznie zapraszamy.

 

Aby uzyskać więcej informacji o mediach, skontaktuj się z:

Owain Betts, Invertek Drives, t: 01938 55 68 68 m: 07787 437 052

e: Owain.Betts@invertek.co.uk

www.invertekdrives.com

@invertek_drives