Serdecznie Zapraszamy na  16 Edycję Forum Wentylacji I Klimatyzacji –największą imprezę branży HVAC Warszawa 27-28 luty 2018.

Już po raz drugi zapraszamy serdecznie na największe targi tego typu w Polsce, jest to niew

ątpliwie wydarzenie, którego nie może zabraknąć w naszym kalendarzu.

Jako światowy producent przemienników częstotliwości chcemy zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązanie stosowane w branży HVAC.

Idąc z duchem czasów i przyglądając się potrzebą klientów wprowadzamy na rynek falownik ODE-3 w stopniu ochrony IP66 z możliwością instalacji również na zewnątrz budynków.

Rozszerzyliśmy zakres mocy do 22kW. Poprzednia wersja cieszyła się uznaniem użytkowników końco wych, którzy doceniali oszczędności związane z brakiem potrzeby instalacji przemiennika wewnątrz szafy sterowniczej.

Komunikacja Bluetooth ułatwiająca parametryzację poprzez darmowe oprogramowanie Optitools studio pozwala na jeszcze łatwiejszy dostęp także poprzez telefon komórkowy.

Zapraszamy na nasze stoisko 27 gdzie będziecie mogli zobaczyć w praktyce nasz niezawodny algorytm do sterowania silnikami bezszczotkowymi BLDC i z magnesami trwałymi PM szeroko stosowanymi w sprężarkach, agregatach chłodniczych, wentylatorach, pompach ciepła a to wszystko za pomocą jednego falownika ODE-3, który w standardzie steruje także silnikami synchroniczno reluktancujnymi SynRM orasz oczywiście standardowymi indukcyjnymi.

Dedykowany tryb wentylatorowy ułatwia parametryzację i minimalizuje czas instalacji. Wbudowany filtr EMC klasy C1, niezbędne certyfikaty, komunikacja ModBus RTU i CanOpen w standardzie czynią nasz produkt jednym z najlepszych w swojej klasie a rozszerzona gwarancja 5+ pozwala na bezproblemową pracę przez długie lata. Foto-relacja z zeszłorocznej edycji: