Już po raz trzeci zapraszamy serdecznie na największe targi tego typu w Polsce. Po raz pierwszy w nowej lokalizacji w Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO  na ulicy Modlińskiej 6D w Warszawie (5-6 Marzec 2018).

Zaprezentujemy nasz najnowszy produkt, kompaktowy przemiennik częstotliwości dedykowany producentom maszyn OEM do zastosowań w systemach HVACR.

Coolvert  jest jednym z najmniejszych w swojej klasie, zapewniając producentom OEM możliwości zmniejszenia przestrzeni instalacyjnej i obniżenia kosztów produkcji. Ma również szeroki zakres pracy od -20⁰C do +60⁰C, co czyni go idealnym do stosowania w wielu środowiskach.

Coolvert jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami silników, w tym z silnikami indukcyjnymi, silnikami z magnesami trwałymi PM, bezszczotkowymi silnikami prądu stałego BLDC, synchronicznymi silnikami reluktancyjnymi SynRM i silnikami o rozruchu bezpośrednim wzbudzanymi magnesami trwałymi PM Line Start o mocy od 1,5 kW do 11 kW. Zasiany jedno  jak i trójfazowo.

Otwarta komunikacja ModBus RS485 zapewnia bezproblemowe połączenie z jakimkolwiek zewnętrznym sterownikiem stosowanym w agregatach chłodniczych, pompach ciepła lub wielu innych aplikacjach HVACR, umożliwiając producentom OEM swobodę wyboru komponentów, co pomaga obniżyć koszty produkcji.

Front  o stopniu ochrony IP20 i część chłodząca w  IP55 umożliwia jego montaż na panelu w taki sposób, że chłodzenie elektroniki mocy jest możliwe przez schłodzone powietrze skraplacza. Pozwala to producentom OEM wybrać  ajmniejszy rozmiar panelu sterowania elektroniką oraz pozbywanie się ciepła generowanego przez napęd i utrzymując odpowiedni stopień ochrony IP. Zalety 

 

Coolvert w podsumowaniu:

• Opcjonalna łączność Bluetooth (przez Optistick Smart)

• Wbudowana funkcja sekwensera uruchamiania sprężarki

• montaż na panelu

•Wbudowany STO -bezpieczne odłączenie momentu obrotowego, zapewniające dodatkowe    zabezpieczenie

• Bezproblemowa łączność z dowolnym kontrolerem poprzez Modbus RTU

• Wtykowe terminale sterujące i komunikacyjne

• Szeroki zakres temperatur otoczenia od -20c do + 60c

• Harmoniczne - zgodność z EN 61000-3-12 / EN 61000-3-2 bez dodatkowego wyposażenia

• Powlekane płytki drukowane spełniają wymagania 3C2 IP20 - EN 60713-303

• Odpowiedni do wszystkich typów silników: IM, PM, BLDC, SynRm, LSPM

Będziecie mogli również zobaczyć agregat chłodniczy znanego polskiego producenta, który w swoim rozwiązaniu zastosował nasz przemiennik ODE-3, dzięki czemu znacząco zwiększył efektywność systemu,

w precyzyjny sposób kontroluje zadaną 

temperaturę i oczywiście w znaczący 

sposób zaoszczędza zużycie energii.